• Украина, Киев
  • ст.м. Героев Днепра,
    пр-т. Оболонский 1-Б
  • Рабочее время
  • Офис - пн-пт: 9.00-17.00
  • Выезд мастера - пн-сб: 7.00-20.00

ЗАМЕР

Правильный замер – гарантия надежности и функциональности.

ДОСТАВКА

Быстрая доставка - огромная экономия Вашего времени и сил.

МОНТАЖ

Качественный монтаж - гарантия правильности работы изделия.

Наші досягнення

на ринку

0

виконаних замовлень

0+

задоволених клієнтів

0+

видів матеріалів

0
Наші спеціалісти
Іван
Ігор
Ілля
Олена

Сонцезахисні системи

Компанія "Sun Style" реалізує широкий асортимент сучасних сонцезахисних систем та інших виробів, пов'язаних з декором вікон. Ми пропонуємо:

Високоякісні сонцезахисні системи від компанії "Sun Style" дозволять вам не тільки захистити віконні отвори від прямих сонячних променів, створивши у своєму будинку комфортні умови, але також підкреслити та вигідно відтінити загальний дизайн приміщення, зробити його більш затишним та домашнім.
Багато приміщень потребують ефективного захисту від сонця, особливо, в літню пору, коли сонячні промені, проникаючи в кімнату, швидко нагрівають її і створюють усередині приміщення парниковий ефект. До того ж, сонцезахисні системи захищають приміщення не лише від яскравих променів, а також від сторонніх поглядів.
Важлива й естетична складова сучасних сонцезахисних систем. Штори та гардини є сьогодні важливим предметом оформлення інтер'єру. Грамотно, зі смаком підібрані штори здатні об'єднати в єдине ціле стіни кімнати та встановлені в ній меблі.
Широке розмаїття фактур, кольорів та різновидів наших сонцезахисних систем дозволить Вам вибрати виріб, що ідеально збігається з дизайном вашого приміщення та повністю відповідає всім вашим запитам щодо якості та функціональності.
Крім самих штор, ми реалізуємо стильні та сучасні карнизи для них, що є важливим елементом декорування вікон. Вдало підібраний карниз підкреслить красу штор та зробить їх використання максимально зручним. Ми пропонуємо карнизи, виготовлені з різних матеріалів, що дозволить вам використовувати їх не тільки як засіб для кріплення штор, але і як елемент декору, що гармонійно поєднується з меблями та фурнітурою, що є в приміщенні.
Інтернет-магазин, що належить компанії "Санстайл", дає можливість ознайомитися з продукцією, що реалізується нами. Вибравши відповідний виріб, ви зможете залишити замовлення, яке ми виготовимо в найкоротший термін. Ми цінуємо час своїх клієнтів та гарантуємо їм швидке та якісне обслуговування. За бажанням, Ви можете зробити нам дзвінок, після чого наш фахівець виїде за вашою адресою та познайомить вас із зразками тих наших виробів, які вам сподобалися. Також ви можете особисто відвідати наш салон штор у містах: Київ, Харків, Дніпро, Львів або Одеса.