• Украина, Киев
  • ст.м. Героев Днепра,
    пр-т. Оболонский 1-Б
  • Рабочее время
  • Офис - пн-пт: 9.00-17.00
  • Выезд мастера - пн-сб: 7.00-20.00

Алюмінієві жалюзі, на що звернути увагу

Жалюзі з алюмінію вважають екологічно чистими, тому що технологія виробництва проходить таким чином, що в порівнянні з іншими матеріалами алюміній завдає найменшої шкоди навколишньому середовищу. В інтер'єрі алюміній також вітається завдяки гігієнічності. У лікарнях та інших лікувальних закладах завжди віддають перевагу алюмінієвим жалюзі. Алюмінієві жалюзі не піддаються зносу, міцні та легко переносять чищення практично будь-якими засобами. Також їх привілей полягає в тому, що вони зовсім не схильні вбирати запахи, а також не мають токсичності.

Види жалюзі

Алюмінієві жалюзі поділяються на два основні види: вертикальні та горизонтальні. Вертикальні жалюзі складені з ламелей, розташованих відповідно вертикально. Висота такої жалюзі може бути будь-яка, але не довша ніж 2500 мм. Довша ламель може втрачати форму. Горизонтальні жалюзі мають також довжину не більше 2500мм, і ламель розташована горизонтально. Жалюзі вертикальні можуть візуально збільшити висоту приміщення, а горизонтальна розширити простір. Тому при виборі варто також врахувати і ці нюанси.

Не всім відомо, але ширина ламель не стандартна, а має широкий діапазон вибору. За умови індивідуального замовлення можна вибрати ширину планок від 1,5 до 5 см.

Важливі властивості

Жалюзі алюмінієві все ж таки не найпопулярніший декор в квартирах і житлових будинках. Хоча ніхто не стане сперечатися, що для деяких домашніх приміщень кращого варіанту не знайти. Наприклад, у ванній кімнаті, де спостерігаються перепади температури і підвищена вологість, жодна штора і ролета не прослужать довше алюмінієвих жалюзі. Сучасні кухні все частіше розміщують мийки та плити біля вікон, і на таких вікнах також краще розміщувати алюмінієві жалюзі. Низька чутливість до високих температур від плити не спричинить займання. А гладка і несприйнятлива поверхня не вбиратиме запахи і легко піддасться чищенню.

Алюмінієві жалюзі на вікна дуже легкі та можуть розміщуватись на будь-яких поверхнях. Ця властивість може бути як плюсом, так і недоліком через підвищений шум при русі жалюзі.

Жалюзі алюмінієві, ціна яких дуже приємна поряд з іншими перевагами, все ж таки знаходять відгук у великої кількості людей. Жалюзі комбінують і з органзою, тюлем, сіткою, шовком, оксамитом та іншими матеріалами штор та гардин. Таким чином поєднується практичність жалюзі та краса тканинного драпірування.