• Украина, Киев
  • ст.м. Героев Днепра,
    пр-т. Оболонский 1-Б
  • Рабочее время
  • Офис - пн-пт: 9.00-17.00
  • Выезд мастера - пн-сб: 7.00-20.00

Вертикальні жалюзі та їх класифікація

Ось і відступила похмура погода, сонячні дні почали балувати своєю присутністю. На жаль, яскраві нав'язливі промені сонця не завжди здатні тішити людину. Прикладом можуть бути: відблиски, що з'являються на екрані комп'ютера або телевізора; яскраві промені, що заважають здійснити домашнє завдання; порушення сну в денний час та багато іншого. Громіздкі портьєри перестали радувати, особливо жителів малогабаритних квартир, коли є бажання максимально заощадити простір. Дизайнери регулярно працюють над новими розробками, здатними полегшити життя сучасній людині. Однією з таких і є вертикальні жалюзі. Вони не просто є розкішним декоруванням вікна, а й контролюють потік повітря в приміщення та регулюють потік сонячного світла.

Що таке вертикальні жалюзі? Це віконне оформлення вікна з вертикально розташованими ламелями. Найчастіше мають попит для монтажу в житлових приміщеннях, бізнес-центрах, офісах, медичних закладах. Купити вертикальні жалюзі-це отримати просту, але надійну конструкцію.

За рахунок розсіяного світла вам гарантовано приємну атмосферу в приміщенні, а простота механізму порадує своєю простотою. Спеціально розроблений механізм суттєво полегшує регулювання світлового потоку. Основними комплектуючими вертикальних жалюзі є: карниз, ланцюжок керування, ламелі, сполучний ланцюжок і т.д.

Вертикальні жалюзі та їх класифікація

  • Пластикові вертикальні жалюзі – тривалий час тримають форму, не потребують спеціального догляду та є гігієнічними.
  • Тканинні вертикальні жалюзі – можуть «похвалитися» гідним асортиментом фактур та відтінків. Всі тканини просочуються пило-і брудовідштовхувальними складами. Стали хітом продажу та регулярно користуються попитом у населення.
  • Алюмінієві вертикальні жалюзі – у відкритому приміщенні створюють багато шуму, монтаж їх можна робити у будь-якому приміщенні. Але, мають попит рідше, ніж попередні види.

Ціни на жалюзі вертикальні залежать від виду обраної конструкції. Не варто забувати, що кваліфіковані фахівці завжди врахують ваші побажання, уподобання та підберуть таку модель, яка не просто ідеально впишеться в потрібне приміщення, але й виявиться доступною по вашій кишені. Якщо вас зацікавили вертикальні жалюзі, ознайомтесь із компаніями, що пропонують свої послуги. Довіртеся тим фахівцям, які протягом одного року радують своїх покупців. Не відмовляйте собі у придбанні такої унікальної та гідної конструкції. Тільки насправді можна усвідомити всі її переваги: ​​функціональність, практичність, надійність, простоту догляду та доступність.